Koka dārza māja. Tehnoloģija


Tehnoloģija
Viena no mūsu priekšrocībām – elastīgums darbā. Daudzi mūsu izstrādājumi tiek izgatavoti pēc individuāliem pasūtījumiem (projektiem, skicēm utt.). Būvniecībai mēs izmantojam profilēto brusu ar šķērsgriezumu 28-120mm. Mūsu profilētās brusas tiek izgatavotas no 100% skujkoku masīvkoka (egles – priedes).

Brusu izgatavošanā mēs izmantojam mūsdienīgus darba galdus ar augstu precizitātes pakāpi, līdz ar to nodrošinot vienmērīgu brusu savienošanu un piegulšanu mājas sēšanās procesā, un tā rezultātā tiek iegūtas lieliskas siltumizolācijas īpašības.
Tehnoloģija
Profilēto brusu izgatavošanā mēs neizmantojam līmi vai kādas citas ķīmiskas vielas, tas ir naturāls, ekoloģiski tīrs materiāls. Mājas no profilētās brusas neprasa papildus apstrādi, mājas sienām ir estētisks un pievilcīgs izskats, un tie atspoguļo koka naturālo tekstūru.

Māju, kas izgatavotas no šī materiāla, sienas labi elpo, saglabājot turklāt ziemā siltumu un siltajos gadalaikos – patīkamu vēsumu. Pārsteidzoši ir tas, ka koks elpo tik ļoti, ka pat ar aizvērtiem logiem mājā no profilētām brusām gaiss vienmēr būs svaigs, un koka aromāts šādā mājā saglabāsies gadiem ilgi.
Tehnoloģija
Dienas laikā 30-35% gaisa cirkulācijas notiek caur brusas sienām un sānu malām. Koka sienas pašas atjauno skābekļa līdzsvaru, uztur mitruma līmeni un sadala siltumu mājā, līdz ar to nodrošinot maksimāli komfortablus apstākļus visai ģimenei. Stūru izgatavošanai mēs arī izmantojam iekārtas ar augstu precizitāti.


Tehnoloģija


Lai palielinātu attēlu, nospiediet attēlu.

Tehnoloģija Tehnoloģija